фото поставка электроэнергии по ЛЭП

З 1 квітня промпідприємства можуть залишитися без електроенергії

Підприємства, що розподіляють електроенергію, припинять поставку товару юридичним особам, які не визначились з постачальником і не мають з ним договору на обслуговування. Відключення від енергетичної мережі загрожує понад шістдесят київським промисловим компаніям.

Постачальник виконав свої умови

У зв’язку з реформуванням енергоринку юридичні особи повинні були до кінця минулого року визначитися з постачальником і законтрактувати електроенергію. Ті підприємства, які не виконали цю умову, стали споживачами постачальника «останньої надії», який законодавчо зобов’язаний був надавати цю послугу тільки протягом трьох місяців. В якості такого постачальника було визначено державне підприємство «Укрінтеренерго», яке взяло на обслуговування безліч організацій, серед яких:

  • теплоцентралі;
  • водоканали;
  • шахти.

Оскільки термін пільгового обслуговування закінчується 31 березня 2019 року, то і поставка електроенергії без укладення контракту закінчується разом з ним. Після цієї дати юридичну особу для відновлення постачання повинно виконати умови, які визначені законодавством.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*