фото металлургическое предприятие

Скасування нічних тарифів завдасть шкоди промисловим підприємствам

Представники великих підприємств вважають, що після скасування нічного тарифу на електроенергію можуть серйозно постраждати бізнес-інтереси найбільших підприємств металургії.

Нові тарифи негативно позначаться на фінансовому стані підприємств

З початку цього року для юридичних осіб скасували зональні тарифи. Це один з обов’язкових пунктів реформи ринку електричної енергії, від якого почали страждати великі споживачі. Постачання електроенергії тепер буде здійснюватися за єдиним тарифом.

Промисловці підтримують реформу, однак вважають, що вона повинна враховувати інтереси всіх учасників ринку. Крім того, не приводити до збитків в роботі великих металургійних підприємств, які є одними з основних споживачів електроенергії.

Металургійні підприємства Кривого Рогу борються за свою енергоефективність і в минулому році провели ряд заходів, які дозволили:

  • скоротити витрату електрики на 10,4%;
  • заощадити 12 мільйонів доларів;
  • заощадити 7400 МВт/год.

Оскільки великі металургійні комбінати за рахунок наявності власних генеруючих установок є також і виробниками електроенергії. Тому вони можуть брати участь в регулюванні споживаної потужності з енергомережі. Це забезпечить її більш стійку роботу.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*