фото мощные фотоэлементы

Швейцарія побила рекорд за потужністю сонячних панелей

Одна з швейцарських компаній повідомила, що коефіцієнт корисної дії розроблених нею сонячних панелей досягає 29%. Такий показник раніше вдавалося отримати тільки в лабораторних умовах.

Нова розробка буде доступна для звичайних користувачів

Звичайно, потужні панелі існують, але вартість їх для середньостатистичного покупця занадто висока. Використовуються вони, як правило, для оснащення космічних апаратів.

Компанія Insolight розробила нову технологію створення сонячних панелей. Коефіцієнт корисної дії цих панелей на 10% вище в порівнянні з аналогічними показниками продукції, пропонованої на ринку.

Домогтися такого результату розробники змогли за рахунок наступних технічних рішень, застосовуваних при виготовленні потужних побутових сонячних панелей:

  • використання мінімальної кількості потужних осередків, якими оснащуються космічні сонячні панелі;
  • покриття їх скляним захисним шаром з вбудованими лінзами, фокусирующими сонячні промені на осередках;
  • розміщення потужних осередків на мобільній площині, що дозволяє автоматично відстежувати протягом дня напрямок сонячних променів.

Тепер високопродуктивні панелі стануть доступні для звичайних користувачів. Установка цього устаткування рекомендується після того, як буде проведено енергоаудит.

Нові панелі пройшли натурні випробування. Зараз вирішується питання організації їх виробництва. З’являться вони у продажу тільки з 2022 року.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*