фото ГЭС на Рейне

Німеччина підвищить рівень відновлюваної енергетики на 40%

На першому місці в структурі альтернативної генерації енергії стоять вітряні генератори, на другому – сонячні. А ось гідроелектростанції зменшили свою частку в загальному енергетичному балансі на 16%.

Країна забезпечить себе електроенергією з “зелених” джерел

За один рік кількість пристроїв, що використовують енергію вітру, в Німеччині збільшилася на 10%, вироблена ними потужність склала 19 мільярдів кіловат годин. У свою чергу, гідроелектростанції через посуху знизили свої показники на 16% в порівнянні з 2017 роком.

До кінця грудня 2018 року рівень альтернативної енергетики в загальному енергетичному балансі країни складе 229 млрд. кВт*год, з яких:

  • 46 мільярдів кВт*год виробляють сонячні генератори;
  • 94 мільярди кВт*год – вітроенергетика;
  • 52 мільярди кВт*год виробляє біопаливо.

Постачання електроенергії від “зелених” джерел через 10 років в Німеччині повинно скласти 65%. Однак, на підставі щорічної статистики можна зробити висновок, що таких показників їй вдасться досягти трохи пізніше.

Єдиний спосіб домогтися поставленої мети – це тендери на будівництво вітряних електростанцій. Масове впровадження енергоефективних технологій також сприятиме поліпшенню ситуації на енергоринку.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*