капртинка повышение энергоэффективности

Київ запропонував спільне фінансування енергоефективних проектів

Адміністрація міста повідомила киянам про можливість подавати заявки на енергоаудит, співфінансувати який буде комунальний департамент Києва.

Міський бюджет оплатить 30% відсотків вартості послуг

З нового року починає діяти новий проект щодо співфінансування робіт з енергоаудиту та заощадження енергоресурсів. В рамках проекту передбачено фінансування цих робіт за рахунок коштів, зібраних мешканцями будинків, а також за рахунок коштів з міського бюджету.

Причому, частка коштів, яку забезпечують мешканці, тепер буде значно менше. Це дасть можливість реалізувати більший обсяг ремонтних та технічних робіт. Частка фінансування робіт мешканцями буде залежати від масштабів ремонту, чим він більший, тим вище відсотки:

  • капремонт дахів – 10%;
  • ремонт і техобслуговування мереж інженерно-технічного забезпечення – 15%;
  • термомодернізація – 30%;
  • виконання інженерних робіт – 30%

Київська міська державна адміністрація проведе розрахунок витрат, необхідних для реалізації цього проекту, вже до лютого 2019 року.

Низький рівень енергоефективності в країні призводить до збитків на суму, яка становить близько 1,5 млрд. доларів за один рік. Нещодавно на форумі з питань енергоефективності виступив директор промислового департаменту і повідомив, що потрібно вжити всіх необхідних заходів для вирішення цієї проблеми.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*