фото самодельные солнечные панели

Господар висвітлює двір за допомогою альтернативної енергетики

Стафійчук Анатолій проживає в селі Бронниця, яке знаходиться в Вінницькому районі. Своє житло і двір він висвітлює за допомогою сонячних панелей.

Житель Бронниці самостійно встановлює у себе енергозберігаючі пристрої

Спочатку домовласник провів енергоаудит для визначення заходів щодо підвищення енергоефективності свого приватного будинку. Результати енергетичного обстеження були настільки вражаючими, що господар вирішив піти далі і використовувати на своїй ділянці АЕ.
На сьогоднішній день чоловік, будучи інженером за освітою, має свою вітряну електростанцію, сонячні панелі і біогазову установку. Все це він монтував і встановлював самостійно.
Зараз житель Бронниці поставив сонячні елементи біля своїх воріт і огорожі, але з часом планує висвітлювати альтернативним електрикою всю вулицю. Такий підхід забезпечить:

  • збереження навколишнього середовища;
  • безпеку жителів;
  • економію коштів на оплату електричної енергії.

Анатолій вважає, що кожна людина повинна намагатися зберігати природу. Це можна зробити, використовуючи альтернативні джерела енергії. Чоловік розповідає, що після того, як поставив фотоелектричний модуль, він розрахував період його окупності – вийшло більше ста років. На думку умільця це не настільки важливо. Головне – хоч трохи поліпшити екологічний стан нашої планети.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*