фото СЭС в Чернобыльской зоне

Компанія Rodina Energy Group підвищить продуктивність СЕС в зоні відчуження

Синдикат Enerparc AG хоче підвищити продуктивність СЕС, яка знаходиться у володінні Батьківщина Енерджі Груп. На сьогоднішній день продуктивність СЕС, яка знаходиться в 30-ти кілометровій зоні, становить 1 МВт. Планується підвищити цей показник до 100 МВт.

План – 100 МВт

Тендер на будівництво об’єкта виграла фірма «Солар Чорнобиль». Організація вклала в проект більше 1 млн. євро і восени 2017 року почала будівництво першої СЕС на закритій території, біля колишньої АЕС.

Місце під проект було обрано не випадково. Відомо, що землі, які розташовані в даній зоні, не можуть використовуватися для сільськогосподарських робіт. За межі зараженої території заборонено вивозити будь-які матеріали, в тому числі і деревину. Однак, ніщо не заважає поставляти електрику в енергетичну мережу країни.

Під час будівництва і запуску відбувалися деякі затримки:

  • півроку СЕС не підключали до мережі;
  • виникли проблеми з орендою майданчики (1,7 гектара) біля ЧАЕС;
  • були вирішені питання по існуючих обмежень в зоні відчуження на підставі законодавчих актів.

На сьогоднішній день електромонтажні роботи вже завершені і запущена пілотна версія електростанції. Стартова потужність – 1 МВт., що не є межею. СЕС стала подавати енергію в мережу, починаючи з останніх чисел літа. Поставка електрики відбувається за «зеленим тарифом».

Нещодавно головний виконавчий директор компанії повідомив, що команда хоче підвищити прогрес цього проекту і підняти продуктивність електростанції.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*