фото флаги Украины и Германии

Інвестиції в енергомодернізацію України

Німеччина хоче вкласти в енергетичні реформи в Україні 40 млн. євро. Цією інформацією поділилося МЕРТ після переговорів з урядом Німеччини. Фінанси будуть спрямовані на боротьбу з парниковим ефектом і на заходи з енергозбереження.

Європа вносить свій внесок в розвиток енергоефективності України

Наприкінці вересня відбулася зустріч представників двох країн: Німеччини та України. У зв’язку з ініціативою України щодо проведення реформ в енергосфері, Німеччина запропонувала співпрацю і фінансову допомогу. Німецький уряд виділить досить значні суми на ряд пріоритетних українських проектів, а також ініціюватиме грошові вливання від інших організацій.

Крім обумовленої суми, також заплановано наступне фінансування українського енергозбереження:

Донори Сума, млн. євро
Німеччина 17
Євросоюз 54
Європейський банк інвестицій 211

Фонд енергоефективності України продовжує свою роботу і має намір почати проводити повсюдний енергоаудит будинків вже навесні 2019 року. Ця робота буде проводиться в рамках нещодавно прийнятого законодавства і планом з проведення аудиту. Необхідно кількість фахівців-енергоаудиторів вже успішно завершило профільне навчання і готове приступити до виконання своїх обов’язків.

З МЕРТ також надійшла інформація, що фінансова допомога від Німеччини дозволить продовжити впроваджувати реформи в енергозберігаючій сфері і реалізувати заплановані проекти з розвитку енергоефективності в країні.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*