фото Криворожская ТЭС

Криворізька ТЕС відновила роботу на початку вересня

Для жителів Кривого Рогу відновлено постачання електроенергії від Криворізької теплової електростанції, яка була припинена на літній період. Цю новину повідомила прес-служба підприємства.

ДТЕК провів підготовку до нового опалювального сезону

Під час простою були проведені ремонтні роботи обладнання, яке відповідає за генерацію електрики. Це дозволило підготувати станцію до нового опалювального періоду. За час літнього сезону бригада енергетиків змогла відремонтувати три енергоблоки. До грудня 2018 року планується ремонт ще трьох енергоблоків для стабільної роботи станції. ДТЕК повідомив, що хоче вкласти суму в 226 мільйонів гривень в ремонт Криворізької станції для її повноцінної експлуатації.

Стали відомі такі дані про ТЕС в Кривому Розі:

  • на початок осені 2018 року в наявності на складі електростанції перебувала 71 тисяча тонн вугілля, що перевищує показники 2017 року на 30 тисяч тонн;
  • на сьогоднішній час працює енергоблок під номером 3;
  • дані за вересень показують, що ТЕС виробляє 110 МВт електрики.

ТЕС, яка знаходиться в Кривому Розі, найбільша в області і одна з найбільших в країні, її потужність досягає 2 892 МВт. Ця станція постачає електричну енергію всьому Придніпровському району. Сама ТЕС знаходиться на відстані 20 кілометрів від райцентру Апостолове.

ТЕС входить в структуру ДТЕК Енерго, власником якого є Рінат Ахметов. На електростанціях, які складаються в структурі ДТЕК Дніпроенерго і розташовуються в Придніпров’ї, Запоріжжя та Криворіжжі, проведено ресертифікаційний аудит. По його завершенні отримані відповідні сертифікати від організації TÜV SÜD Management Service GmbH, яка знаходиться в Німеччині і спеціалізується на аудиті. Цей документ підтверджує відповідність системи менеджменту на станціях стандартам ISO 14001 діє до: 2015.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*