фото закладки подстанции ветропарка

Будівництво підстанції на Херсонщині

У Каланчацькому районі 12.09.2018 року заклали Перший камінь майбутньої підстанції Каїрка. Передбачається, що працювати вона буде від вітряків і видавати напругу 220/150 вольт. Кількість електроенергії, що виробляється дозволить частково покрити витрати енергії місцевих споживачів.

Деталі плану будівництва

Спорудження цієї підстанції дасть можливість реалізувати новий проект, приблизна вартість якого складе близько 360 млн. гривень. Дана підстанція стане альтернативою підстанції Криму. Начальник департаменту з енергозабезпечення Південної Енергосистеми, підкреслив, що українська електроенергія зараз на Кримський півострів не подається. Лінія повністю відключена, але знаходиться під охороною, щоб її не пошкодили.

У будівництві нової підстанції візьмуть участь органи місцевого самоврядування, які є підрядниками в даному проекті. Об’єкт планується розмістити на площі в більш, ніж 10 гектар поза села Каїрка. Фахівці запевняють, що до кінця наступного року електромонтажні роботи по підключенню станції до мережі вже будуть завершені.

Також раніше був прописаний меморандум, яким в подальшому передбачається будівництво інших об’єктів альтернативної енергетики, сумарна потужність яких становитиме близько 700 МВт. До 2020 року планується збільшити частку такої енергії на 11%.

Переваги проекту:

  • Забезпечення місцевого населення електроенергією.
  • Можливість відмовитися від поставок електрики з-за кордону.
  • Швидка окупність.

Як видно, проект має багато переваг, а тому повинен бути реалізований в короткі терміни.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*