фото солнечная электростанция на Житомерщине

Житель Житомирщини продав сонячну електроенергію і отримав 20 тисяч

Житель Житомирської області заробив 20 тис. гривень, продавши сонячну електроенергію за «зеленим тарифом» в липні 2018 року.

Економічний ефект від установки СЕС

Крім цього, власникові сонячної електростанції було виплачено 20% від вартості установки. Власник СЕС збирається окупити протягом найближчих п’яти років:

  • куплені панелі і супутню апаратуру;
  • витрачені матеріали;
  • електромонтажні роботи по установці і підключенню обладнання.

Інший житель Жітомерщіни, з села Бердичів, також встановив і запустив СЕС потужністю 15 кВт. Все необхідне обладнання обійшлося йому в більш ніж 250 тисяч гривень. Він також вже отримав компенсацію в розмірі 50 тисяч гривень і продав в липні електроенергії на суму 9 тисяч. Власник домогосподарства розповів, що найкраще розташувати станцію на південну сторону. Важливим фактором є правильний вибір компетентної компанії, яка зробить роботи по установці. Фахівці зможуть правильно підібрати місце для розміщення СЕС, проведуть всі необхідні підготовчі роботи і попередні розрахунки.

Нагадаємо, що в Житомирській області працює програма по поверненню грошових коштів для тих, хто встановив сонячні електростанції і підключив їх до «зеленого тарифу». Власники приватних будинків вже встановили в області понад сто СЕС, загальна потужність яких становить 1,68 МВт. У цьому сезоні передбачається підключити до мережі ще 28 електростанцій.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*