прекращение поставки электроэнергии на ДТЗ

На ДТЗ відключили електроенергію

Компанією ДТЕК Дніпропетровські електромережі було прийнято рішення з кінця серпня припинити постачання електроенергії Дніпропетровському трубному заводу. Причиною цього послужила заборгованість цього промислового підприємства перед постачальником електричної енергії в майже 50 мільйонів гривень.

Причина відключення

Директор відділу продажів компанії ДТЕК, повідомив, що на даний момент сума боргу підприємства значно зросла. Темпи зростання заборгованості постійно збільшувалися. Енергопостачальна компанія завжди з розумінням ставилася до проблем виробника, приймаючи листи, що гарантують погашення боргу. Також постачальник електричної енергії неодноразово попереджав про можливі наслідки затримки платежів. Проте, зобов’язання наданих гарантій постійно порушувалися, графіки погашення заборгованості систематично не дотримувалися. Саме в зв’язку з цим компанія ДТЕК Дніпропетровські електромережі була змушена прийняти крайні заходи і здійснити відключення боржника.

Всю відповідальність за можливі наслідки, викликані відключенням, несе керівництво заводу, яке безвідповідально поставився до виниклої проблеми. Також слід зауважити, що для повторного підключення до мережі підприємству-боржнику необхідно буде не тільки погасити заборгованість, а й оплатити саму процедуру приєднання.

Наслідки конфлікту

Компанія ДТЕК залишає за собою право звернутися до суду з питання стягнення боргу, а також штрафних санкцій за несвоєчасні платежі. Однак, в цьому випадку вирішення питання може розтягнутися на тривалий період. Так як ні одна зі сторін не зацікавлена ​​в затягуванні вирішення конфлікту, можливо його рішення буде знайдено в процесі переговорів в самий найближчий час. Керівництво підприємства прекрасно розуміє, що тривалий простій ДТЗ вкрай негативно позначиться на економічних показниках заводу.

У складі підприємства три прокатних цеху і один трубоелектрозварювальний. Виробник спеціалізується на випуску безшовних і зварних труб різного перетину з вуглецевих і низьколегованих сталей. В асортименті труби для різних галузей промисловості, ЖКГ, загального призначення. Сортамент має відповідні сертифікати. Приблизний обсяг продукції становить до 700 тисяч тонн на рік. Чисельність працівників на підприємстві – приблизно 2400 осіб. Деякі з них можуть втратити роботу внаслідок зупинки заводу.

На сьогоднішній день дата відновлення поставок електроенергії виробнику залишається під питанням.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*