фото новые ветроустановки в херсонской области

Норвегія побудує нові вітряні станції в Україні

Україна, співпрацюючи з Норвегією, готує до реалізації новий енергетичний проект.

За повідомленням прес-служби посольства України в Норвегії, норвезька компанія збирається побудувати до 75 вітряних установок на території Херсонської області.

Ефективність нових проектів

Загальна потужність всіх вітряних установок повинна скласти 250 мегават. Після того, як вони почнуть свою роботу, постачання електроенергії, отриманої від установок, почне здійснюватися в державне підприємство «Укренерго».

Кількості енергії, яку вироблятимуть установки, має вистачити для забезпечення як мінімум 50 000 домогосподарств. Для здійснення проекту виділяють 370 мільйонів євро і залучають вітчизняні компанії в ролі субпідрядників.

Крім цього, норвезька фірма, що спеціалізується на монтажі сонячних станцій, також в цьому році починає інвестувати в Україну. Саме ця компанія планує побудувати кілька сонячних енергостанцій потужністю від 220 до 350 мегават, для чого буде потрібно залучити 200-300 мільйонів євро.

Підкреслимо, що на сьогоднішній день розвиток альтернативної енергетики в Херсонській області проходить досить швидкими темпами. Вже до 2020 року країні вдасться збільшити частку відновлюваної генерації до 11% в кінцевому енергоспоживанні.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*