фото птицефабрика провела энергоаудит

На птахофабриці під Вінницею планується спорудження другої черги біогазового комплексу

На даний момент велика увага приділяється не тільки енергоаудиту, а й модернізації, а також поліпшенню існуючих підприємств. На початку серпня в с. Білоусівка (Вінницька область) провели громадське засідання, що стосується будівництва другої черги біогазового комплексу птахофабрики.

Ефективний підхід

Минулого літа на такому ж зборі було погоджено зведення комплексу, роботи були заплановані в селі Василівка. На засіданні був представлений план комплексу, пройшло обговорення його впливу на екологію. Під час слухання була представлена ​​інформація, що подібні комплекси, що допомагають переробити органічні доходи, вже більше двадцяти років працюють в різних країнах Європи. До того ж дана технологія вже застосовується і на території нашої країни. Так, в Дніпропетровському районі подібне підприємство утилізує курячий послід на 100%.

В результаті подібної переробки відходів планується генерувати електроенергію, тобто область отримає додаткові джерела енергії.

За словами директора підприємства в біогазових комплексі кожен день повинні переробляти:

  • більше 400 тонн посліду;
  • близько 80 тонн корму;
  • майже 220 тонн осаду і води з забійних цехів.

Все це дозволить генерувати понад 11 тисяч кіловат-годин електроенергії і приблизно 290 тонн твердих органічних добрив. Роботу в комплексі отримають приблизно 35 осіб.

Але за словами представника однієї з громадських організацій, які стежать за екологічною обстановкою в області, даний об’єкт досить небезпечний для навколишнього середовища. Саме тому перед будівництвом необхідно ретельно все проаналізувати.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*