фото утепление фасадов зданий

У житлових будинках Ізмаїла проводять енергоефективні заходи

Два роки тому в Ізмаїлівських житлових будинках почали проводити енергоефективні заходи. Це стало можливим завдяки місцевим і регіональним програмам, які фінансують обласні та місцеві бюджети.

Зміст заходів

Проведені роботи полягають в:

  • ремонті територій, прилеглої до будинків;
  • поліпшенні освітлення на вулицях;
  • облаштуванні освітлення дитячих майданчиків;
  • утепленні фасадів;
  • заміні покрівельного покриття.

Перед тим, як приступили до модернізації фасадів, був проведений енергоаудит, так як практично всі будинки в місті будувалися ще за часів Радянського Союзу. У зв’язку з цим будівлі мають низький рівень енергоефективності та втрачають багато енергоресурсів. Фахівці стверджують, що подібні заходи допоможуть зменшити втрати тепла до 20 відсотків.

Результати робіт

За 2016 рік вдалося відремонтувати сім будинків, а за минулий – вісім. У цьому році планується поліпшити ще більше десятка будинків. На даний момент роботи проводяться в будинках, розташованих на проспектах Суворова і Світу.

Анатолій Урбанський, представник обласної ради, розповів, що вже помітні перші позитивні результати. Завдяки проведеної енергомодернізації вдається скоротити кількість використовуваних енергоресурсів. До того ж, енергоефективні заходи проводять не тільки в житлових будинках, але і в навчальних і медичних установах, будинках культури та дитячих садках. Також проводять реконструкцію вуличного освітлення.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*