фото кураховская ЦОФ участок грохотов

Енергоаудит на Курахівській ЦЗФ допомагає економити електроенергію

На Курахівській центральній збагачувальній фабриці був переоснащений насос, який транспортує воду на ділянку грохотів. В результаті стало можливим заощадити близько 30% електрики. За рік же економія енергії повинна скласти більше 200 тисяч кіловат на годину, що в грошовому еквіваленті становить 500 тисяч гривень. Тільки за останні 5 місяців завдяки енергоаудиту устаткування, вдалося заощадити 200 тисяч гривень.

Що було встановлено

Проект був розроблений працівниками фабрики під час проходження навчання за програмою «Основи системи енергоменеджменту та енергоаудиту ЦЗФ». Профінансувала проект, а після і здійснила всю установку нових вузлів, енергосервісна компанія ДТЕК ЕСКО.

В результаті робіт насосний агрегат був оснащений наступним устаткуванням:

  • перетворювач частоти;
  • система автоматизованого режиму;
  • вимірювачі тиску;
  • датчики рівня.

Юрій Долбієв, директор Курахівської збагачувальної фабрики, поділився своїми думками і підкреслив що завдяки енергоаудиту, витрачається набагато менше електрики. Також насосом стало легше управляти, так як була встановлена ​​сучасна панель управління в диспетчерській, а сам апарат автоматично підбирає відповідний режим роботи. Важливо і те, що завдяки оновленому агрегату, надійність процесу збагачення вугілля значно зросла.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*