фото солнечная станция как частная поставка электроэнергии в сеть

Мати сонячну електростанцію – вигідно!

Встановлена ​​під Києвом побутова сонячна електростанція, що володіє потужністю 15 кВт, за рік згенерувала 18 МВт-год електричної енергії. Після того як власник став постачальником електроенергії для держави, він отримав 75000 грн.

Встановіть сонячну станцію!

З січня минулого року по 31 грудня наступного року власники, які встановили свої сонячні електростанції, потужність яких становить менше тридцяти кіловат, можуть отримувати виплати від держави. Згідно з «зеленим» тарифом за один кіловат енергії платять 18 євроцентів.

На даний момент використовуються електростанції від виробника SMA. Така сонячна електростанція має інвертор потужністю 15 кВт, а потужність самої електростанції становить 15,4 кВт. Інвертор виготовлений з 56 монокристалічних модулів, потужність кожного з яких дорівнює 275 Вт.

До цього повідомлялося, що в минулому році кількість встановлених побутових сонячних станцій в Україні збільшилася і тепер складає понад три тисячі. Згідно з отриманими даними сьогодні в країні встановлено 3553 сонячних установок в домогосподарствах.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*