Сайт Львов Обл Энерго

Львівобленерго змінює принципи роботи

З початку грудня цього року підприємство Львівобленерго вирішило змінити для юридичних осіб порядок подачі показань приладів обліку електричної енергії. Цю новину повідомив маркетинговий директор обленерго в м Львів Андрій Скрипник на прес-конференції, що стосується змін в обслуговуванні організацій і підприємств.

Що зміниться

На початку грудня Львівобленерго буде реформовано, почнуть роботу 2 нові структури:

  1. Розподільна компанія, яка обслуговує електричні мережі і точки обліку.
  2. Постачальник електроенергії, в функції якого входитиме тарифікація і продаж енергії.

Ще одне нововведення полягає в тому, що тепер клієнтам необхідно буде звітувати за показаннями лічильників електроенергії з 1 по 3 (включно) число місяця.

До нововведень юридичні споживачі давали свідчення протягом місяця. Для кожного підприємства був призначений свій звітний день. До того ж, якщо раніше здавали показання особисто, то тепер це буде можливо зробити тільки через електронний обліковий запис. На сьогоднішній день більше десяти тисяч клієнтів використовують даний ресурс.

Сайт компанії Львівобленерго надає можливість передавати показання електроенергії і стежити за кількістю використаної. До того ж, інтерфейс ресурсу настільки простий, що з ним без зусиль зможе працювати навіть непідготовлений користувач. Споживачеві необхідно вивчити правила, зареєструватися і записати свідчення. Тим організаціям, які не будуть користуватися онлайн-сервісом, витрата електроенергії буде нараховуватися за середньодобовим споживанням, що може не відповідати дійсності.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*