фото энергоаудит необходим в школе

Вводяться нові енергоефективні будівельні норми

Мінрегіоном було прийнято нововведення, яке полягає в обов’язковій енергомодернізації дошкільних та загальноосвітніх закладів під час їх ремонту, а також обов’язкове включення енергоефективних заходів при проектуванні і будівництві дитячих установ.

Ефективність – очевидна!

Лев Парцхаладзе, який є заступником міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, зазначив, що експлуатаційний термін будівель, як правило, сто років. Якщо ж впровадити повний комплекс заходів енергоефективності, починаючи з енергоаудиту, то:

  • термін експлуатації будівлі може бути збільшений ще на чверть століття;
  • оновиться зовнішній вигляд споруд;
  • довговічність будівель виросте мінімум на 20%;
  • витрати на енергоресурси скоротяться на 20-30%.

Оновлені Державні будівельні норми (ДБН – Державні будівельні норми) мають на увазі, що в процесі будівництва і експлуатації будівель необхідно забезпечувати найбільш сприятливий рівень витрат. Ця вимога може бути досягнута, завдяки правильно створеним технічним і планувальним рішенням. Наприклад, в тепломережах необхідно встановлювати спеціальні прилади, що дозволяють регулювати теплову потужність в автоматичному режимі.

Прийняті норми відповідають європейським стандартам, припускають найширше використання енергозберігаючих технологій і матеріалів.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*