фото урядовый курьер

«Урядовий кур’єр» гальмує вирішення НКРЕКП

Постанова Національної комісії про те, що прийняті оновлені правила енергетичного ринку, було затверджено ще 14 березня. Проте, офіційне видання «Урядовий кур’єр» оприлюднило цей документ тільки зараз.

Важливість документів

Крім того, зовсім недавно в «Урядовому кур’єрі» були опубліковані ліцензійні умови, яких повинні дотримуватися всі учасники ринку електроенергії:

Документ також регулює взаємовідносини між зацікавленими суб’єктами, дає можливість вільної конкуренції. Ці рішення були затверджені ще в кінці грудня минулого року, і кілька місяців чекали публікації офіційного видання. НКРЕКП вважає, що подібні ситуації неприпустимі. Виходить, що видавництво фактично «вручну регулює» оголошення результатів комісії, що впливає на терміни введення в дію відповідних рішень.

Матеріали, які вступили в силу з великою затримкою з вини «Урядового кур’єра» необхідні, щоб запустити ринок електроенергії відповідно до європейських правил.

Невдоволено виданням і «Енергетичне співтовариство», яке також зауважило його негативний вплив на роботу Національної комісії. Через те, що було значно затримано опублікування рішень НКРЕКП, українська асоціація відновлюваної енергетики звинувачує газету в заподіянні істотних збитків.

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*