энергоэффективный дом Лыжичко

Руслана Лижичко показала свій енергоефективний будинок

Руслана Лижичко – народна артистка України в День свого народження, 24 травня, показала журналістам свій енергоефективний будинок. Руслана вже протягом довгого періоду дотримується і пропагує здоровий спосіб життя і широке застосування відновлюваних джерел енергії.

Співачка провела екскурсію по своєму великому 4-х поверхового будинку. У ньому розташовуються: органна кімната, репетиційний зал, павільйон для зйомок кліпів, аудіо- та відео-майстерні, а також житлові та побутові приміщення.

Руслана розповіла, що після проведення повного енергоаудиту, в цьому «домі майбутнього» були встановлені:

  • сонячні панелі;
  • геліоколектори;
  • вітряки.

Енергії, що виробляється цими системами, вистачає для повного життєзабезпечення будівлі, присадибної ділянки, службових будівель, а також зимового саду і басейну. Крім того, значні надлишки електроенергії сім’я віддає по зеленому тарифу в мережу. При цьому заробіток від продажу становить приблизно 10-15 тисяч гривень.

«У свій День народження я хочу закликати всіх використовувати поновлювану енергію, вільну, екологічну, доступну, незалежну, невичерпну і необмежену. Переходьте на чисті джерела енергії, – закликає співачка. – Живіть таким життям, яке дає нескінченну енергію. Go Renewable! »

Leave a Reply

Ваш email не буде опублікований.

*